poniedziałek, 29 października 2018

Addicted

Tytuł: Addicted. Podwójna Namiętność
Tytuł oryginału: Addicted to You
Cykl: Addicted (1)
Autor: Kristina &  Becca Ritchie
Rok wydania: 2018
Liczba stron: 381
Wydawnictwo: W.A.B.


"Kiedy byłam dużo młodsza, 
wewnętrzny przymus skłaniał 
mnie do zbierania się na odwagę i wchodzenia na strony dla dorosłych. 
Od takich drobnych przymusów 
zaczął się mój upadek."

Lilly Calloway to dziewczyna jakich mało. Ma poważny problem- jest uzależniona od seksu i nie potrafi powiedzieć "nie". Kolekcjonuje akcesoria oraz filmy erotyczne i praktycznie zalicza numerki z różnymi facetami w klubach nocnych. Nigdy nie sypia z facetem więcej niż raz. Jej przyjaciel Loren Hale, zabawny i czarujący chłopak, cyniczny szkolny outsider żyjący w cieniu ojca, również jest uzależniony- od alkoholu. W alkoholu szuka ucieczki przed problemami.

 
"On jest tutaj. Ja jestem tutaj. Niczego więcej nam nie trzeba. I to jest nasze największe kłamstwo."

Aby uniknąć jeszcze większego mieszania się w ich sprawy i ukryć te słabości przed rodziną, Lily i Lo decydują się na fałszywy związek. Oznacza to zamieszkanie razem, pójście do college’u i, co najważniejsze, odcięcie się od krewnych. Przyjaźnią się od małego, więc wspólne ukrywanie swoich niedoskonałości nie przysparza im problemów. Do czasu.


"Serce mi łomocze, straciłam zdolność oddychania. Chyba śnię. Tak, to na pewno sen. Wkrótce się obudzę, lecz ewidentnie za późno." 

Podwójna Namiętność to gorąca książka. Wiele w niej erotyzmu i seksualnego napięcia, a od namiętnych scen wręcz kipi. Ale nie jest to płytka książka, w której dominuje jedynie seks i alkohol, którego swoją drogą również nie brakuje. Autorki  skupiły się także na problemie uzależnień - seksoholizmie i alkoholizmie. Właśnie przez te gorące sceny czy częste zalewanie się Lo, pokazały jak to wygląda w bardzo przystępny sposób, tworząc z tego cudowną fabułą. 

Powieść bardzo mi się podobała i dostarczyła mocnych wrażeń. Wyzwoliła we mnie wiele emocji i przyspieszała bicie mojego serca. Potrafiłam się na niej śmiać jak i płakać. Z całego serca także pokochałam bohaterów i mocno im kibicowałam.

Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu W.A.B.

Moja ocena:
10/10  

2 komentarze:

  1. Tę książkę, raczej zostawię sobie na przyszłe wakacje. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Erotyki to nie moja bajka. Nie wiem dlaczego, ale nie mogę się do nich przekonać :)

    OdpowiedzUsuń