poniedziałek, 16 kwietnia 2018

Pan Wyposażony

Tytuł: Pan Wyposażony
Tytuł oryginału: Big Rock
Cykl: Big Rock
Autor: Lauren Blakely
Rok wydania: 2018
Liczba stron: 255
Wydawnictwo: Editio


"Pr2zyszło mi do głowy, że gdyby istniał jakiś komitet do spaw facetów, to powinienem się z nim skontaktować, żeby wiedzieli, jaki rekord udało mi się ustanowić w kategorii panowania nad swoim pożądaniem."

Spencer Holiday jest przystojnym, zielonookim dżentelmenem o doskonałym ciele. Ma dwadzieścia osiem lat, prowadzi dobrze prosperujący biznes ze swoją przyjaciółką i jest zadeklarowanym singlem. Jest inteligentny, wykształcony, błyszczy w towarzystwie, a do tego, wie jak zadowolić każdą kobietę. Nic dziwnego, że kobiety lgną do niego jak pszczoły do miodu. Zbytnio jednak ceni sobie swobodę i niezależność, by zaangażować się w poważną relację.
  

"Jakbyśmy balansowali na krawędzi jakiegoś wydarzenia. Wydarzenia, którego nie powinienem pragnąć. Wydarzenia, którego rozpaczliwie pragnąłem."

Charlotte jest niezwykle piękna i mądra. Od dawna cieszy się szacunkiem Spencera. Razem prowadzą swój biznes i ufają sobie. Nie raz już ratowali się nawzajem z różnych opałów. On chce być niezależny, ona nie może poradzić sobie z byłym. Spencer lekkomyślnie uwikłał się w problemy i potrzebna mu udawana narzeczona. Ale kto odegra tą rolę lepiej niż Charlotte?

 
 "Muszę. To. Zatrzymać."

Książka bardzo przyjemna. Rozśmieszyła mnie już na początku i zyskała moją sympatię. Zaznaczyłam w niej kilka fragmentów, które przypomniały mi kilka chwil z mojego życia. Powieść czyta się bardzo lekko i szybko. Jest wciągająca, ale nie wybitna. Taka zwyczajna, relaksująca i pełna ciepła oraz dobrego humoru, namiętności i czułości.

Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu Septem.

Moja ocena:
9/10  

2 komentarze:

  1. Myślę, że tego typu książki doskonale sprawdzą się, jako wakacyjne lektury. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Więcej Twojej opinii na przyszłość :D Bo te kilka zdań to ciut mało, zwłaszcza, że sam opis książki jest dłuższy :) Ja raczej niechętnie sięgam po takie lektury, szczególnie, że od jakiś 2 lat nie potrafię nie mieć niczego "swojego" na półce :D

    OdpowiedzUsuń