środa, 24 stycznia 2018

Moje Wesele

Tytuł: Moje Wesele
Tytuł oryginału: How to Style Your Perfect Wedding
Rok wydania: 2017
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: Arkady 

"Piękne papierowe serwetki o koronkowych wzorach i delikatne wstążeczki będą znakomitymi dekoracjami zaproszeń z kartami na odpowiedź na ślub w stylu rustykalnym. Przywieszki na bagaż, brązowy papier i bristol to idealny wybór- pomogą stworzyć wrażenie przesyłek w staroświeckim stylu."


Dzień ślubu to wyjątkowy dzień. Każdy kto go bierze marzy, że będzie to najpiękniejszy dzień w życiu, pełen szczęścia i radości, łez wzruszenia, przepełniony miłością. Jednocześnie wie, że, aby taki był, trzeba włożyć w to wiele pracy i serca, a także liczyć się z kosztami. Organizacja przyjęcia weselnego nie jest prosta, a dla niektórych także niekoniecznie przyjemna. Niektórych też rzeczy nie da się zrobić samemu. Jak jednak to wszystko pogodzić, kto za co powinien płacić, kiedy co zamówić, jak wszystko pogodzić i to tak, żeby każdy był zadowolony?


"Szaleństwo miłości jest największym błogosławieństwem niebios."

Gdybym teraz była w chwili planowania ślubu i wesela, to przyznam szczerze, nie wiem jakbym sobie z tym poradziła. Pewnie zarezerwowałabym salę, orkiestrę, zamówiłabym tort, poszłabym szukać sukni ślubnej. Ale co dalej? Nie wiem? Wszystkie dekoracje, style, sukienki dla drużek i miliony innych rzeczy, o których nie mam pojęcia... Nie wiem co bym zrobiła. A przecież wesele to najważniejszy dzień w życiu i powinien mieć najpiękniejszą oprawę. Właśnie dla takich osób, wydawnictwo Arkady stworzyło tę książkę.


"Owocowe upominki. Domowe przetwory z ręcznie zbieranych owoców są idealnymi upominkami dla gości na bezpretensjonalnym ślubie." 

Książka podzielona została na dwie części. W pierwszej z nich znajdują się przeróżne inspiracje, które pomagają wybrać motyw przewodni. Wszystkie propozycje są tak zachwycające, że sama nie wiem, na którą bym się zdecydowała. Druga część to przewodnik, który daje wskazówki, co kiedy zrobić, co do czego pasuje, a co nie, kto za co powinien płacić, a także obowiązki wynikające z danych funkcji pełnionych na ślubie i weselu. 

Książka zawiera wiele świetnych wskazówek i porad. Jest cudownie wykonana. Zawiera niezwykle inspirujące pomysły i przepiękne zdjęcia. Z pewnością w przyszłości mi się przyda.

Za egzemplarz serdecznie dziękuję Wydawnictwu Arkady.

Moja ocena:
9/10  

3 komentarze:

 1. Ślub jeszcze przede mną, więc może warto przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa pozycja dla osób, które planują ślub. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka ciekawa, na pewno przyda się wszystkim co chcą się pobrać, też będę miała ją na uwadze. :)

  potegaksiazek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń