czwartek, 4 kwietnia 2019

Podwójna Pokusa

Tytuł: Podwójna Pokusa
Tytuł oryginału: Addicted for Now
Cykl: Addicted (2)
Autor:
Rok wydania: 2019
Liczba stron: 557
Wydawnictwo: W.A.B.

"Odpieprzcie się. Kocham Lorena Hale'a. Nie mogę bez niego żyć. Może to głupie, ale taka jest dozgonna prawda. Nawet gdyby był z inną dziewczyną. Nawet gdybyśmy nie mogli się już nigdy dotknąć. Nie mogłabym żyć bez Lo. Jest tak samo częścią mnie jak słońce częścią nieba, a Ziemia częścią wszechświata."

Lily Calloway najbardziej obawia się... braku seksu. Loren Hale pomaga jej wytrwać w postanowieniu zerwania z uzależnieniem, choć nie ułatwia tego fakt, że tworzą teraz parę. Lily musi mierzyć się z codziennością, której nie może zdominować seks. * "Dlaczego ludzie, których obdarzamy miłością, ranią nas najbardziej?"


Z kolei Loren chce wytrwać w trzeźwości. W obliczu groźby ujawnienia rodzinie Lily tajemnicy dziewczyny Lo obiecuje, że zrobi wszystko, aby ją chronić. Gra idzie jednak o wysoką stawkę. Bardziej niż powrotu do nałogu chłopak boi się utraty swej miłości…  *"Czasami tym, kim chcemy się stać, już jesteśmy. A czasem stajemy się tym, kogo się najmniej spodziewaliśmy. Oto twoja wróżba z ciasteczka."

Podwójna Pokusa to gorąca książka, która wciąga jak żadna inna. Już w poprzednim tomie zapałałam sympatią do bohaterów, którzy w tym tomie tym bardziej podbili moje serce. Autorki zaskoczyły mnie po raz kolejny niebanalnością i przyjemnym klimatem powieści. Gorące sceny były... no cóż, gorące. Nie brakowało tu również masy tajemnic, które wciągały mnie tak w historię, że nie potrafiłam się oderwać. 

Powieść bardzo mi się podobała i dostarczyła mocnych wrażeń. Wyzwoliła we mnie wiele emocji i przyspieszała bicie mojego serca. Potrafiłam się na niej śmiać jak i płakać. Z całego serca także pokochałam bohaterów i mocno im kibicowałam.

Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu W.A.B.

Moja ocena:
10/10


5 komentarzy:

 1. Skoro książka wywołuje takie emocje, a jej bohaterowie stają się bliscy czytelnikowi, to będę musiała przyjrzyeć jej się bliżej. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej nie sięgam po tego typu literaturę, ale super, że Tobie się podobało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ty to zawsze mnie kusisz. :D Kiedy już sobie mówię, że czegoś nie przeczytam, ty sprawiasz, że wątpię w samą siebie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Takich książek mam już przesyt- zdecydowanie szukam teraz innej lektury:)
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wielkie podziękowania dla tego wspaniałego człowieka o imieniu Dr. Agbazara, wielki rzucający, który przywraca radość z pomocy w przywróceniu mojego kochanka, który oderwał się ode mnie cztery miesiące temu, ale teraz, z pomocą dr. Agbazara, wielka miłość, rzuca zaklęcia. Dzięki mu. Możesz również poprosić go o pomoc, gdy będziesz go potrzebować w trudnych czasach: ( agbazara@gmail.com ) lub WhatsApp ( +2348104102662 )

  OdpowiedzUsuń