wtorek, 28 kwietnia 2020

Królowa Nocy

Tytuł: Królowa Nocy
Autor: Izabela Zawis
Rok wydania: 2020
Liczba stron: 292
Wydawnictwo: Novae Res


"Przystanęła, przyglądając się dziewczynie, która tańczyła na rurze. Po chwili też omiotła spojrzeniem gości. Prawie nikt nie zwracał na nią uwagi, co jej wcale nie dziwiło. Dziewczyna, drobna brunetka, nie wkładała w swój taniec żadnego entuzjazmu, a jej ruchy były drętwe i sztuczne, pozbawione jakiegokolwiek seksapilu."

Oliwia jest studentką trzeciego roku farmacji. Sama się utrzymuje, by nie być ciężarem dla rodziców. Jednak wydatków jest coraz więcej, a jej kończą się pieniądze. Musi szybko znaleźć prace, by nie zostać zmuszoną do rzucenia studiów. Okazuje się, że jeden z ekskluzywnych klubów poszukuje kelnerki. Oliwia umawia się na rozmowę kwalifikacyjną i na miejscu okazuje się, że to nie w charakterze kelnerki ma być zatrudniona...


"Bez Ciebie nie potrafię (...)."

Dziewczyna nie zamierza przyjąć propozycji szefa, jednak nie może przestać myśleć o mężczyźnie, który zaoferował jej pracę. Jak rozwinie się ta nowa znajomość i do czego ich doprowadzi? Przekonajcie się sami."Gratuluję, wpadłeś sam we własne sidła."

Lubię czytać erotyki i często po nie sięgam. Ta powieść bardziej przypomina mi romans niż erotyk, ale mimo to nie zawiodłam się na niej. Oliwia robiła na mnie niesamowite wrażenie, a przemiana Leona, chociaż może trochę mało realna, a raczej może mało prawdopodobna przez to, że taka szybka i bez większych zawirowań po drodze, i tak bardzo mi się podobała. Bardzo zaskoczyło mnie zakończenie, bo nie tego się spodziewałam i mam nadzieję, że autorka ma w planach kontynuację historii, bo muszę przyznać, że bardzo mi się spodobało i czytało się ją lekko i nie wyobrażam sobie, żeby to wszystko miało skończyć się w ten sposób.

Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu Novae Res.

Moja ocena:
8/10

4 komentarze:

  1. Ja nie sięgam często po ten gatunek książek, ale cieszę się, że Tobie tak bardzo się ta historia podobała. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Ksiazka super.mam nadzieję że będzie kontynuacja bo czuje niedosyt.

    OdpowiedzUsuń