wtorek, 12 grudnia 2017

Cash

Tytuł: Cash
Cykl: Sexy Bastard (2)
Autor: Eve Jagger
Rok wydania: 2017
Liczba stron: 328
Wydawnictwo: Kobiece



"To właśnie różnica między potrzebą a kochaniem. Coś, czego potrzebujesz, możesz łatwo zastąpić czymś, co zaspokaja cię w ten sam sposób, jednak miłości nie da się zastąpić czymś innym. Miłość to coś, o co walczysz."



Cash jest barmanem w jednym z najmodniejszych klubów w Atlancie, a także wspólnikiem i najlepszym przyjacielem Rydera. Jest od wiecznym singlem i nie zamierza tego zmieniać. Kiedy spotyka kobietę, na którą ma ochotę, zabiera ją do swojego mieszkanka nad barem, by spędzić z nią namiętne chwile, po czym ich drogi rozchodzą się. Tym razem jego zmysły rozpaliła Savannah, przyjaciółka Cassie.


"Potrzeba to nie miłość i nieważne, co z nią zrobisz, nigdy się miłością nie stanie." 

Savannah jest młodą prawniczką szukającą prawdziwej miłości. Wszystko ma zaplanowane, za parę lat ma mieć ładny dom, kochającego męża i kilkoro dzieci. Niestety, jej życie uczuciowe jest katastrofalne. Każda jej randka kończy się klapą. W takich sytuacjach zazwyczaj z pomocą przychodzi jej Cash, który jest kimś w rodzaju przyjaciela. Jego niezwykłe poczucie humoru i świetne drinki zawsze poprawiają jej nastrój. 


"Jej podróż może i trwała tylko kilka dni, jednak mam wrażenie, jakbym przez długie miesiące wędrował po pustyni. Savannah jest czystą, chłodną wodą, a ja niczego tak nie pragnę, jak zanurkować w niej i nigdy nie wypłynąć" 

Z czasem Cash zaczyna pociągać Savy, szczególnie, że zawsze jest przy niej w najgorszych dla niej momentach. Mimo ostrzeżeń przyjaciółki, dziewczyna przekracza wyznaczone przez siebie granice i daje się ponieść chwili. Cash z czasem zaczyna zdawać sobie sprawę, ze Savannah zaczyna zajmować coraz ważniejsze miejsce w jego życiu. Ma jednak trudny sekret z przeszłości, którego obawia się komukolwiek wyjawić, a szczególnie jej. Zatajone tajemnice mogą zniszczyć to uczucie...

Wydawnictwo Kobiece

"Cash staje za mną i zbiera mi włosy na jedną stronę, by pocałować mnie między łopatkami. Ta sukienka już dawno temu powinna wylądować na podłodze." 

Początkowo książka była dla mnie trochę nudna i zbyt do przewidzenia. Wszystkie schematy były powtarzalne, nie czułam żadnego powiewu świeżości. Co chwilę mówiłam, że to już przecież gdzieś było. Może miałam po prostu swój gorszy dzień i książka mi nie podeszła. Odłożyłam ją, żeby się nie męczyć. Kilka dni potem postanowiłam kolejny raz się z nią zmierzyć. I nie uwierzycie! Ta książka jest boska! Nie potrafiłam się od niej oderwać. Niesamowicie mnie wciągnęła. Nie wiem dlaczego wcześniej mi się nie spodobała. Może rzeczywiście niektóre fragmenty były do przewidzenia, ale z pewnością się nie nudziłam. Następnego dnia miałam mieć olimpiadę, a i tak czytałam ją prawie do nocy, bo po prostu nie potrafiłam się od niej oderwać. Już nie mogę doczekać się kolejnych tomów.

Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu Kobiece.

Moja ocena:
9/10   

4 komentarze:

 1. Z pewnością umiesz zachęcić do przeczytania. 😁
  potegaksiazek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Lekturą idealna, kiedy będę miała ochotę na coś niezobowiązującego.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam tę serię w planach i chciałabym ją jak najszybciej przeczytać. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe... taka lekka i łatwa w odbiorze - w sam raz na zimowe popołudnie!
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń