poniedziałek, 6 grudnia 2021

Caine

Tytuł: Caine
Tytuł oryginału:
Tempting Fate
Autor: Nora Roberts
Cykl: MacGregorowie (2)
Rok wydania: 2021
Liczba stron: 226
Wydawnictwo: HarperCollins

 
"Rozkosz, pożądanie, to proste, oczywiste słowa. Miłość już nie. Nie dla niego. Miłość oznaczała odpowiedzialność i całkowite oddanie drugiej osobie, tymczasem Caine zawsze się wystrzegał zbytniej bliskości."

 

Caine to świetny prawnik, który cieszy się także powodzeniem wśród kobiet. Uznawany jest za najlepszego kochanka, a o jego wyczynach na uniwerystecie krążą legendy. Do tej pory kobiety zdobywał równie łatwo co wygrywał sprawy w sądzie. Aż poznał ją...


  "- Nie dajesz sobie rady - powtórzył Caine śmiejąc się. - W takim razie ciekaw jestem, jak dasz sobie radę z faktem, że cię kocham."

Diana przyjeżdża do Atlantic City na zaproszenie Sereny, swojej nowej szwagierki. Od dawna nie widziała się z bratem, a teraz poznaje całą jego nową rodzinę, w tym także Caina - brata Sereny. Oboje studiowali na tej samej uczelni, jednak dotąd nie mieli okazji się spotkać. Teraz w ich życie wtrąciło się przeznaczenie.


  "Krzywdzisz sama siebie, ukrywając swoje uczucia."

Jakiś czas temu miałam okazję poznać historię Sereny i Justina. Teraz przyszła kolej na ich rodzeństwo. Bardzo lubię w romansach wątek prawniczy. Dodaje on takiej... pikanterii. Książka jest dosyć cienka i pochłonęłam ją dosłownie jednym tchem. Nie była zbyt skomplikowana, ale emocje wprost z niej wypływały. Świetnie się bawiłam podczas jej czytania i mam ochotę na kolejne historie o MacGregorach, tym bardziej, że ta część podobała mi się bardziej od poprzedniczki.

Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu HarperCollins.
 

Moja ocena:
8/10

4 komentarze:

  1. Podczytuję tę serię, ale wolę te autorkę w trochę innym wydaniu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Po książki tej autorki sięgałam tak z 10 lat temu. Jednak teraz mam inne upodobania czytelnicze, więc nie planuje sięgania po tą powieść.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dawno nie czytałam żadnej książki tej autorki :)

    OdpowiedzUsuń