środa, 29 listopada 2017

Miłość Zapisana w Gwiazdach

Tytuł: Miłość zapisana w gwiazdach
Tytuł oryginału: Love in the Stars
Autor: Brad Kronen
Rok wydania: 2017
Liczba stron: 300
Wydawnictwo: Kobiece


"Waga niejednokrotnie uznaje błędnie cichą naturę Raka za zarozumialstwo, rezerwę albo dezaprobatę. Rak często niesłusznie dochodzi do wniosku, że osoba spod znaku Wagi to narzucający się nudziarz, który jest całkowicie skoncentrowany na sobie."

Często poszukujemy tej prawdziwej miłości, zastanawiamy się czy to na pewno jest ta. Chcemy wiedzieć jaka będzie nasza przyszłość, czy spełnią się nasze marzenia, czy będziemy mieć piękny dom, wspaniałą drugą połówkę, czy będziemy dopasowani. Sama nie raz zastanawiałam się nad swoim życiem, jak będzie wyglądało, czy jestem z właściwą osobą, czy będę z nią już na zawsze. Nigdy nie wierzyłam w horoskopy. Uważałam je raczej za bajeczki dla zdesperowanych wariatek, ale sama je czasem czytałam dla zabawy. Tym razem sięgnęłam po horoskop z ciekawości.

Wydawnictwo Kobiece

"Jako że zarówno Waga, jak i Wodnik to znaki powietrzne, z łatwością rozpoczną wspólny romantyczny lot." 

Jestem spod znaku Wodnika. Dlatego też od razu przystąpiłam do czytania o relacjach tego znaku z innymi. I wiecie co? Sprawdziło się. Byłam trochę zaskoczona. No bo jak ktoś mógł to przewidzieć? Zwyczajny zbieg okoliczności? A może rzeczywiście takie coś jest możliwe. Czy uwierzyłam w horoskopy i możliwość przepowiadania przyszłości? Chyba jednak nie. Ale książka mimo wszystko okazała się bardzo przydatna, bo dzięki niej trochę lepiej zrozumiałam siebie, swoją osobowość i dzięki temu wiem jak przekazać innym to jaka jestem i jak mogą mnie łatwiej zrozumieć. Bo uwierzcie, jestem bardzo zamknięta w sobie, jeśli tylko ktoś mnie rani, od razu uciekam i odgradzam się, zamiast otworzyć się i porozmawiać o tym. Ta książka wiele mi uświadomiła i może dzięki niej poprawię swoje kontakty na innych i zbuduję silniejsze relacje.

Wydawnictwo Kobiece

"Związek miłosny pomiędzy Lwem i Skorpionem nie będzie polegał na prostych skokach przez romantyczne obręcze." 

Chcecie wiedzieć z kim stworzycie stworzyć szczęśliwy związek, a kogo lepiej omijać szerokim łukiem? Jeśli wierzycie w horoskopy, powinniście sięgnąć po tę książkę, z pewnością dostarczy Wam mnóstwa ciekawych i przydatnych informacji. Autor pisze w bardzo przyjemny i lekki sposób, z nutą humoru. Daje również pożyteczne rady, które przydadzą się również takim niedowiarkom jak ja. Z książki można dowiedzieć się wiele na temat osobowości danego znaku zodiaku. W moim, a także kilku znajomych, przypadku, sprawdziło się. Nie musimy wierzyć w żadne przepowiadanie przyszłości, by sięgnąć po tę książkę, bo przede wszystkim opowiada ona o relacjach ludzi urodzonych w poszczególnym czasie, a to dotyczy przecież każdego z nas.

Za egzemplarz serdecznie dziękuję Wydawnictwu Kobiece. 

5 komentarzy:

 1. Do tego rodzaju książek podchodzę bardzo sceptycznie.;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeczytałabym tą książkę...z przymrużeniem oka;)
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie ta książka coraz bardziej kusi i chyba niedługo się z nią zapoznam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niektóre rzeczy się sprawdzają inne nie, tak to już bywa z tego typu tematyką, ale czasami przyjemnie się pośmiać albo można też innych lepiej poznać - ot chociażby zadając pytania co druga osoba lubi. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też jestem wodnikiem :) chętnie bym o sobie poczytała :)

  OdpowiedzUsuń