poniedziałek, 9 maja 2022

Kasa i perwersje

Tytuł: Kasa i perwersje
Tytuł oryginału:
Dirty Billionaire
Autor: Meghan March
Cykl: Kasa i perwersje (1)
Rok wydania: 2021
Liczba stron: 208
Wydawnictwo: Editio

"Jest słodko uległa i jest wszystkim, czego pożądam. Jej wewnętrzna walka pomiędzy oporami a potrzebami jest tak oczywista, że widać ją w jej oczach. To tylko zaognia chęć wejścia w jej posiadanie... od  bardzo, bardzo dawna nie pragnąłem tak bardzo kogoś posiąść."

Holly Wix od zawsze marzyła, by stać się gwiazdą muzyki country. Jakiś czas temu podpisała kontrakt z wytwórnią. W zamian za udawanie dziewczyny JC Hughesa, gwiazdora muzyki country, obiecano jej możliwość robienia kariery. To wszystko miało trwać tylko rok i wydawało się łatwe. Hughes jednak niczego jej nie ułatwia wywołując kolejne skandale, a wytwórnia oczekuje od niej coraz więcej i stawia coraz to nowe, wygórowane żądania. Holly zaczyna się buntować i właśnie wtedy poznaje jego...


"Mój krzyk odbił się echem w zamkniętej przestrzeni i mogłabym przysiąc, że przez odgłos dudniacej mi w uszach krwi usłyszałam jego śmiech."

Creighton Karas zawsze dostaje to co chce. Jest dupkiem, ale bajecznie bogatym dupkiem. Nikt nie ośmiela mu się sprzeciwić. Jest też trochę znudzony, a dziewczyna poznana w barze w Wigilię jest inna od wszystkich poznanych dotąd. Jest tajemnicza, zadziorna i niewarygodnie seksowna. Ale po spędzonej nocy zniknęła, a on nawet nie poznał jej imienia. Jest jednak zdeterminowany by ją odzyskać i nie zawaha się użyć do tego nawet najbardziej szalonego planu.


 "Moja żona była wyjątkową osobą."

Bardzo polubiłam bohaterów. Może Karasa trochę mniej od Holly, bo dziewczyna wprost mnie oczarowała. Holly to babka z mocnym charakterem, marzeniami, determinacją i wrażliwością. Uwielbiałam, kiedy się stawiała i nie bała się zaryzykować wszystkiego dla osiągnięcia swojego celu i postawienia siebie na pierwszym miejscu. Przeczytałam już sporo książek autorki, ale taka bohetrka pojawiła się u niej chyba pierwszy raz. Pod tym względem Holly była dla mnie jeszcze bardziej wyjątkowa. Mam wrażenie, że Karasa nie zbyt udało mi się poznać, ale polubiłam go i chętnie dowiem się o nim czegoś więcej w kolejnych tomach, bo ta część jest na tyle krótka, że tylko narobiła mi smaka na więcej.

Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu Editio.

Moja ocena:
9/10

4 komentarze: