poniedziałek, 28 sierpnia 2017

Hard

Tytuł: Hard
Cykl: Sexy Bastard (1)
Autor: Eve Jagger
Rok wydania: 2017
Liczba stron: 282
Wydawnictwo: Kobiece


"- Troglodyta.
- No weź. Nie wiem, co oznacza to słowo, jeśli jednak ma coś wspólnego z tym, jak na nich patrzysz, jestem chętny.
- Niestety nie odwzajemniam twojej ochoty. Troglodyta to jaskiniowiec."



Ryder Cole jest niezwykle władczym i nieznoszącym sprzeciwu mężczyzną. Jest właścicielem modnego klubu nocnego, a po godzinach organizuje nielegalne walki. Wszystko potrafi mu ujść na sucho, bo wszystkim kobietom na jego widok miękną nogi, a wszyscy, którzy z nim zadarli poznali już konsekwencje. Tym razem Ryde postanawia ukarać Jamiego, który jest mu dłużny dziewięć tysięcy. Jednak zamiast niego, znajduje w łóżku piękną blondynkę...

źródło
  
"- Ryder to tylko pierwszy naleśnik, którym przygotowujesz swoją patelnię - mówi Ruby. - Wsysa cały tłuszcz, a potem można go wyrzucić, żeby pozostałe idealnie się usmażyły.
- Czy ty twierdzisz, że Cassie ma tłustą patelnię? - pyta Avery, podnosząc brew.
- Jestem pewna, że patelnia Cassie jest idealna. Ale Ryder to nie jedyny naleśnik na świecie, który można na niej usmażyć.

Cass uciekła z Anglii, by rozpocząć na nowo swe życie z dala od problemów. Niestety problemy odnalazły ją nawet tutaj. Okazało się, że Jamie, jej brat, ma długi. W zamian za nie musi oddać dom. Dziewczyna postanawia jednak ocalić go i wychodzi z propozycją współpracy do Rydera. Układ z pozoru prosty, trochę się skomplikuje, kiedy go gry wkroczy pożądanie...

źródło

" Kobiety. Pachną ładnie, wyglądają pięknie i smakują wyśmienicie, ale czasami przynoszą pecha." 

Ryder i Cass są cudownymi postaciami. Cudownie do siebie pasują i dopełniają się nawzajem. Ryder ma za sobą wiele kobiet. Nie bawi się w związki od czasu, gdy zdradziła go ukochana. Nie wzbrania się również przed nimi jak diabeł przed święconą wodą i wcale nie straszy tym Cass. Pokazuje jej, że jej pragnie. Nie ma tu natomiast żadnej rozmowy o tym, że nie ma miejsca na związki. Bardzo mi się to podobało, bo ostatnio we wszystkich romansach jakie przeczytałam, była mowa tylko o tym, że obydwoje nie zamierzają się wiązać i nie zamierzają nikogo kochać. Tym razem zostało mi to oszczędzone. Może właśnie dlatego, że Ryder to mężczyzna, który nie udawał takiego złego, a po prostu był sobą- twardym gościem, który czekał na tę jedyną. Cass z kolei to niezwykle krucha i delikatna dziewczyna, która potrafi o siebie zadbać. Skrywa swe mroczne tajemnice, które mogą doprowadzić ją do zguby oraz zniszczyć jej życie. Ma też świetne poczucie humory i cięty język. Kocham takie bohaterki.


"Umarliśmy, a ja dzięki Ryderowi zostałam wskrzeszona, powstałam jak feniks z popiołów, gotowa lecieć do przodu, nie oglądając się za siebie. To moje nowe życie." 

Ta książka jest niesamowita! Pomimo tego, że obecnie przechodzę ciężkie chwile, wprawiła mnie w duże zadowolenie i oderwała od smutku. Podczas czytania tak mnie pochłonęła, że zapomniałam o całym świecie. Była tak wciągająca, że przeczytałam ją w rekordowym tempie. Przekręcałam kartki jak szalona, by dowiedzieć się co będzie dalej i dalej i dalej... Już dawno nie miałam okazji sięgnąć po coś co tak mnie wciągnie i oczaruje. Już nie mogę doczekać się tej zmysłowej kontynuacji serii. 

Za egzemplarz serdecznie dziękuję Wydawnictwu Kobiece.

Moja ocena:
10/10  

4 komentarze:

 1. Wciągających książek, które odrywają od rzeczywistości nigdy za wiele.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie przeczytam tą książkę :D Wydaje się być taka jakie lubię, a ten cięty język to dodatkowy plus ^^

  Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♡
  Szelest Stron

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej zachęciłaś mnie. :D Nabrałam teraz ochoty na jej przeczytanie. :D

  OdpowiedzUsuń