poniedziałek, 2 lipca 2018

Kiedy znów się spotkamy

Tytuł: Kiedy znów się spotkamy
Autor: Nina Nirali
Rok wydania: 2018
Liczba stron: 165
Wydawnictwo: Novae Res 

"Zoe uwielbiała czytać w każdym miejscu swojego domu. Nawet łazienka była do tego przystosowana, ponieważ na drewnianych półkach nad wanną, obok kosmetyków do kąpieli, znajdowała się mała biblioteczka. Uwielbiała czytać w wannie pełnej rozkosznie miękkiej piany, przy świetle zapachowych świec oraz cichej muzyce."


Mason przyjechał do Brukseli w sprawach politycznych. Przemierzając ulice, sam nie wie co zrobić ze swoim życiem i jakie decyzje podjąć. Planuje oświadczyć się kobiecie, z którą nie wie czy chce dalej żyć. Jeszcze nie wie, że za chwilę wypatrzy w tłumie zachwycającą kobietę, która wkrótce wywróci jego beznadziejny, choć na pozór idealnie poukładany świat.

  
"Kłamiesz, Drum Lady. Jesteś moim całkowitym przeciwieństwem."

Zoe siedząc wieczorem w restauracji nie spodziewała się, że dosiądzie się do niej niezwykły mężczyzna, który tego wieczoru ją oczaruje i już na zawsze zmieni jej życie. Obydwoje z różnych światów. On bogaty polityk. Ona skromna tłumaczka. Czy jeden wspólnie spędzony wieczór będzie ich pierwszym i ostatnim zarazem spotkaniem w życiu?


"Jesteś niczym pszczoła, bzykająca bez ustanku w mojej głowie. Nie mogę w ogóle o tobie przestać myśleć." 

Kiedy znów się spotkamy to cudowna powieść. To opowieść o niezwykłej sile miłości i poznawaniu siebie samego oraz odkrywaniu własnych pragnień. Zaczynając czytać, nie spodziewałam się, że historia aż tak mnie wciągnie i urzeknie. Jedyne na co mogłabym ponarzekać to okładka. Nie oddaje całej głębi powieści. Sprawia wrażenie powierzchownej i płytkiej. A powieść wcale taka nie jest. Posiada wartości i bardzo ważne przesłania. Pokazuje moc prawdziwej miłości.

Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu Novae Res.

Moja ocena:
10/10  

2 komentarze:

  1. Faktycznie okładka nie za ciekawa, aczkolwiek środek wydaje się rekompensować wszystko :)

    Pozdrawiam Cię serdecznie,
    papierowalowczyni.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem zainteresowana tą książkę. 😊

    OdpowiedzUsuń