wtorek, 20 lipca 2021

Rozkosze namiętności

Tytuł: Rozkosze namiętności
Tytuł oryginału: The Pleasures of Passion
Autor: Sabrina Jeffries
Cykl: Niepoprawni uwodziciele (4)
Rok wydania: 2019
Liczba stron: 380
Wydawnictwo: Bis

"Serce Brilliany stanęło na krótką chwilę, gdy odwróciła się do Nialla. Był najprzystojniejszym i najbardziej pociągającym dżentelmenem, jakiego poznała. Miał dwadzieścia trzy lata, był szczupły, wysoki, obdarzony przenikliwym spojrzeniem orzechowych oczu, które zmieniały kolor od głębokiego brązu do oliwkowej zieleni, w zależności od światła."

Niall Lindsey przed laty zmuszony został do ucieczki z Anglii po zabójstwie człowieka w honorowym pojedynku. Nigdy nie żałował tego czynu, bo pomścił bliską mu damę, jednak musiał zostawić wszystko co było mu drogie. Liczył, że ukochana Brilliana Payne opuści rodzinę i wyjedzie razem z nim. Tak się jednak nie stało. Dziewczyna postanowiła zostać i opiekować się chorą matką. Niall liczył, że może po jej śmierci zechce do niego dołączyć. Tak się jednak nie stało. Brilliana niebawem po jego śmierci została mężatką. Teraz ich drogi ponownie się przecięły, a oni wciąż nie mogą zapomnieć uczucia, które przed laty ich połączyło.

 

"Zrobię wszystko, by cię mieć."

Warunkiem powrotu do kraju jest wykonanie dla rządu pewnego zadania, które wymaga zbliżenia z dawną ukochaną. Niall i Brilliana mają udawać zaręczonych, co dla obojga jest niebywale trudne i nie do zniesienia. Oboje czują żal, zawód i poczucie krzywdy, ale także wydobywające się na wierz od dawna skrywane uczucia. Odkrywając swoje sekrety i kłamstwa jakie oboje usłyszeli, dawni narzeni zbliżają się do siebie.


"Boże, jakżeby pragnął, żeby marzyła o nim."


Książki Sabriny Jeffries czytam z przyjemnością od lat. Jeszcze na żadnej się nie zawiodłam. Po Rozkosze namiętności sięgnęłam od razu po skończeniu poprzedniego tomu. Bohaterów miałam okazję poznac trochę wcześniej, bo pojawili się już tam. Wiedziałam, że ta książka będzie niesamowita i nie pomyliłam się. Podobałą mi się jeszcze bardziej niż poprzednia. Uwielbiam nierozwiązane spory i tajemnice sprzed lat, rozdzielonych przez los kochanków i na nowo odkrywane uczucia. Tutaj to wszystko otrzymałam w niepowtarzalnym klimacie, który stowrzyć potrafi tylko Jeffries.

Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu Bis.

Moja ocena:
10/10

4 komentarze:

 1. Pierwszy raz czytam o tej pozycji czytelniczej.
  Książka wydaje się interesująca :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Może kiedyś skuszę się przeczytać :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń