piątek, 25 maja 2018

Twardziel

Tytuł: Twardziel
Tytuł oryginału: Star Struck
Cykl: Lights, Camera (2)
Autor: Laurelin Paige
Rok wydania: 2018
Liczba stron: 344
Wydawnictwo: Kobiece

"Po raz pierwszy zauważył ją, kiedy weszła do prywatnej sali restauracyjnej, przyglądając się grupie siedzącej przy stole, nie wiedząc, że zwróciła jego uwagę. Była ładna, jasne. No dobra, była cholernie piękna. I seksowna. Miała długie, smukłe nogi, zakryte sięgającą do kolan spódnicą [...]."

Heather jest super gwiazdą Hollywood. Wszędzie o niej słychać, każdy szaleje na jej widok, bo poza sławą, ma też niezwykłą urodę. Właśnie rozstała się z chłopakiem i jest przemęczona pracą. Nigdy nie zadaje się z mężczyznami, którzy stoją niżej od niej, ale nie potrafi pozbyć się pociągu jaki czuje do Seatha Rafferty'ego, którego błędnie bierze za stolarza. "Problem z uprzejmością polega na tym, że ludzie biorą ją za przyjaźń."

Doświadczenia z przeszłości nauczyły Setha, że kobiety potrafią być płytkie i zarozumiałe. Seth jest mężczyzną, który pragnie prawdziwej miłości i prawdziwego związku. Kiedy poznaje Heather, widzi w niej zarozumiałą i rozpieszczoną gwiazdę, która poza urodą nie ma nic do zaoferowania. Ale dostrzega w niej także coś więcej. Do tego czuje do niej niesamowity pociąg. 


"Następny ruch należy do ciebie księżniczko." 

Kocham tą książkę! Wywołała we mnie tyle emocji! Czytałam ją z zapartym tchem. Przerzucałam kartki jak szalona. Autorka zadziwia mnie na każdym kroku. Skąd ona bierze te wspaniałe pomysły? Za każdym razem pisze o czymś zupełnie innym i za każdym razem fabuła porywa mnie coraz bardziej. Nie spodziewałam się, że książka aż tak mnie oczaruje. Cały czas trzymała mnie z napięciu, a pod koniec wycisnęła ze mnie łzy. Uwielbiam... Po prostu uwielbiam...

Za książkę dziękuję Wydawnictwu Kobiece.

Moja ocena: 
10/10
(zdecydowanie więcej...)  

3 komentarze:

  1. Po takiej recenzji na pewno nie odmówię tej książce. :D
    potegaksiazek.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam w planach na wakacje tę książkę. 😊

    OdpowiedzUsuń