niedziela, 5 sierpnia 2018

Nie ma powrotu

Tytuł: Nie ma powrotu
Tytuł oryginału: Point of No Return
Cykl: Kahleen Turner
Autor: Tiffany Snow
Rok wydania: 2018
Liczba stron: 472

Wydawnictwo: Arkady


''Przeszył mnie gwałtowny ból, który równie szybko przygasł, zamieniając się w tępe ćmienie. Zamknęłam oczy i ponownie oparłam czoło na podciągniętych pod brodę kolanach. Powoli przestawałam myśleć i czuć. Nic mnie już nie obchodziło.''

W życiu Kathleen przychodzi moment, w którym w końcu będzie musiała podjąć ostateczną decyzję. Nie może wciąż tak prowadzić życia. Nadciągają wielkie zmiany. Zarówno Blane jak i Kade zamierzają o nią walczyć. Jak by tego było mało, znów pojawiają się ludzie, którzy pragną władzy i pieniędzy, i nie zawahają się przed niczym, żeby to osiągnąć. A co jeśli Kate stanie im na drodze?

  
"Miał takie piękne oczy, błękitne jak niebo i tak bardzo mi drogie, że mogłabym w nie patrzeć bez końca." 

Kade i Blane wciąż kochają Kate i niezmiennie o nią walczą. Żaden z nich nie zamierza się poddać, bo dziewczyna jest dla nich wszystkim. I kiedy wydaje się, że już wszystko zaczyna się układać, pojawiają się nowe problemy i komplikacje, a na jaw wchodzą kolejne fakty. Niebezpieczeństwo jest jeszcze większe niż dotychczas, a stawka jeszcze wyższa.

   
''Nie zasłużyłem na to.''

Ostatni tom serii. Ale dlaczego? Ja tak kocham tę serię. I wszystkich bohaterów. Kate, Blane'a, Kade'a. Oni wszyscy są tacy wspaniali. A do tego tyle wrażeń i emocji. Ja chcę więcej i więcej. A tu przychodzi taki czas, że muszę się z nimi rozstać. To na prawdę smutne. Nawet sobie nie wyobrażacie w jakim tempie pochłaniałam tę część. Nie potrafiłam się oderwać, chociaż z bólem serca muszę przyznać, że to najsłabszy tom cyklu. A to za sprawą pewnej rzeczy, o której nie mogę Wam powiedzieć, bo za wiele bym zdradziła. Mimo wszystko powieść i tak jest zachwycająca. Przynajmniej mnie zachwyciła i mam nadzieję, że Was też zachwyci. 

Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu Arkady.

Moja ocena;
10/10

3 komentarze:

 1. Chyba muszę poznać tą serię *.* Wysoko ją oceniłaś :) Ciekawe czy mnie również tak bardzo się spodoba.

  Ps. W wolnej chwili zapraszam Cię do odwiedzenia mojego nowo powstałego bloga: find-keys.blogspot.com
  Będe niezwykle wdzięczna jeśli wypowiesz się w zapoczątkowanej przeze mnie dyskusji :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam tej serii ale z chęcią przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń