czwartek, 21 lutego 2019

Przedpremierowo: Splatane Marzenia

Tytuł: Splątane Marzenia
Tytuł oryginału: Honeysuckle Dreams
Cykl: Copper Creek (2)
Autor: Denise Hunter
Data Premiery: 27.02.2019
Liczba stron: 349
Wydawnictwo: Dreams

"Brady musnął kciukiem wrażliwą skórę na wierzchu jej dłoni, uspokajając ją. Przyjrzała się jego poważnej twarzy, jego stanowczemu spojrzeniu i rozpoznała, że była to dla niego chwila absolutnej pewności. Stał przed nią mężczyzna, który jej nie zawiedzie."


Brady Collins od niedawna jest samotnym ojcem. Robi wszystko, by móc zapewnić szczęście swojemu synkowi. Stara się łączyć ojcostwo z pracą. Nagła śmierć byłej żony to dla niego cios, a do tego szybko okazuje się, że Sammy nie jest jego biologicznym synem, a bogaci i apodyktyczni dziadkowie pragną odebrać mu chłopca i sprawować nad nim wyłączną opiekę. Na szczęście Brady może liczyć na pomoc rodziny i przyjaciół.

Brady zrobi dla syna wszystko. Przed nim największa walka. Po sugestii adwokata, decyduje się na szybki ślub, by móc zapewnić dziecku prawdziwą mamę i tym samym zwiększyć swoje szanse w rozprawie. 


"Mężczyzna, który zawsze będzie stawiał ją ponad swoje pragnienia." 

W rolę kochającej i oddanej narzeczonej wciela się Hope Daniels- bliska przyjaciółka Brady'ego, która nie wierzy, że miałaby jeszcze kiedyś spotkać miłość swojego życia, a chce pomóc przyjacielowi. Jednak gwiazda lokalnej stacji radiowej podporządkowała swoje życie karierze i w końcu zaoferowano jej długo wyczekiwaną pracę. Hope musiałaby przenieść się do Atlanty, a jej umowa z Bradym wymaga jej stałej obecności w domu przy Sammym. 

Przed Hope i Bradym wiele wyzwań. Czy są w stanie im sprostać?


"Mężczyzna godny szacunku, któremu mogła ufać. Najlepszy."

Jakiś czas temu przeczytałam Brzoskwiniowy Świt, pierwszy tom z serii Copper Creek i byłam nim tak zauroczona, że nie sądziłam, że kolejna część będzie aż tak dobra, a jednak dorównała swojej poprzedniczce. Splątane Marzenia opowiada o losach Brady'ego brata bohaterki poprzedniego tomu. Brady to cudowny mężczyzna. Możecie się o tym przekonać choćby w tej chwili na podstawie cytatów. Ale również nie jest pozbawiony wad, nabytych przez przykre doświadczenia życiowe. A to sprawia, że wydaje się jeszcze prawdziwszym i piękniejszym człowiekiem. Hope również stała się bliska mojemu sercu. Jej oddanie miłości z przeszłości, ból i pragnienie szczęścia... Do tego taka wrażliwa, a jednocześnie silna... Jeden z najpiękniejszych wzorów kobiety, tak rzadko spotykany...

Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu Dreams.
Moja ocena:
10/10

3 komentarze:

 1. Muszę koniecznie przeczytać obie części. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi zachęcająco, aczkolwiek nie wiem, kiedy znajde czas na tyle książek :)

  Z e-BOOKIEM POD RĘKĘ

  OdpowiedzUsuń
 3. Jejku, wygląda bardzo ciekawie, ale mam już tyle zaczętych serii, że naprawdę nie chcę zaczynać kolejnej...

  OdpowiedzUsuń