piątek, 28 czerwca 2019

Wszystkie moje jutra

Tytuł: Wszystkie moje jutra
Tytuł oryginału: All my tomorrows
Autor: Elizabeth Camden & Jody Hedlund & Karen Witemeyer 
Rok wydania: 2019
Liczba stron: 352
Wydawnictwo: Dreams

"Bawiła się trzymaną w ręku torebką, na przemian otwierając ją i zamykając. Życzyłaby sobie, aby był znacznie straszy, poorany zmarszczkami i w ogóle brzydki. Tymczasem stał przed nią mężczyzna niezwykle atrakcyjny - ona zaś nigdy nie nauczyła się nawiązywać kontaktów z płcią przeciwną."

Victoria to kobieta niebywale silna ale i tak samo pokrzywdzona przez los. Żyje w kobiecej kolonii w Harper's Station, która utrzymuje się z wytwarzanych przez kobiety produktów. Zadaniem Victorii jest je sprzedać. Kobieta wyrusza wraz z synem i pewnym burkliwym, choć bardzo pomocnym dostawcą w podróż, by sprzedać wyroby i tym samym utrzymać kolonię i pracujące w niej kobiety. Victoria będzie musiała zmierzyć się z przeszłością, bólem i strachem.

  
"Przez resztę swojego życia chciałbym codziennie udowadniać ci, że naprawdę wierzę w to, co mówię." 

Elise pragnie pomagać najuboższym. Wraz z nowo mianowanym pastorem wędruje po zaułkach Nowego Jorku głosząc Dobrą Nowinę. Ale dla kobiety to za mało. Wie, że pięknymi słowami nie nakarmi pustych żołądków. Pragnie zrobić dla nich coś więcej. Niestety inne panie ze wspólnoty nie życzą sobie jej działania. Przed kobietą walka o lepszy los dla ubogich i skrzywdzonych, a przed pastorem... o serce kobiety, którą pokochał...

  
"Jesteś dla mnie wszystkim." 

Julia od zawsze pragnęła zostać lekarzem i podróżować. Jednak przez nieposłuszeństwo względem przełożonych, dziewczyna zostaje wydalona ze studiów. Aby znów się dam dostać korzysta z pomocy przystojnego i niedostępnego prawnika, do którego zaczyna coś czuć...

  
"Ten palec mieści więcej odwagi niż wy wszyscy razem wzięci." 

Wszystkie moje jutra to zbiór trzech opowiadań. Karen Witemeyer, Jody Hedlund i Elizabet Camden to cudowne autorki, które stworzyły poruszające historie o trudach życia, poświęceniu i miłości. Każda kolejna historia podobała mi się coraz bardziej i z każdą kolejną historią miałam ochotę na więcej i bardzo żałowałam, że tak szybko dotarłam do końca. Książka na pewno trafi do serca każdej wrażliwej duszy i da ukojenie.

Za egzemplarz serdecznie dziękuję Wydawnictwu Dreams.

Moja ocena:
9/10   

4 komentarze:

 1. To może być ciekawa książka :) Twoja wysoka ocena mnie zachęciła :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że te opowiadania mogłyby mnie mocno poruszyć. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przepadam za zbiorami opowiadań, ale ten ma w sobie coś intrygującego. Może kiedyś...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa publikacja. Rozejrzę się za nią :)

  OdpowiedzUsuń