niedziela, 30 września 2018

Szkolnik Superdziewczyny

Tytuł: Szkolnik Superdziewczyny
Autor: Agnieszka Mielech
Rok wydania: 2018
Wydawnictwo:Wilga


"Skąd wziął się Jack-o-lantern, czyli lampion z wydrążonej dyni przygotowywany specjalnie na święto Helloween?
Zgodnie z irlandzką legendą pewien sprytny i lubiący psikusy Jack oszukał samego diabła. Niestety po śmierci jacka jego duszy nie przyjęto ani do nieba ani do piekła. Diabeł wręczył Irlandczykowi jedynie płonący węgielek, którym oświetlał sobie drogę, kiedy błąkał się po ziemi..."

Uwielbiam wszelkiego rodzaju notesy i planery. I pewnie tak jak większość nie wiem później do końca jak je wykorzystać, ale i tak je uwielbiam. Ostatnio robię wiele notatek i zapisków, żeby o niczym nie zapomnieć, więc każdy planer jest w teraz bardzo pożądany. Tym razem przychodzę do Was z planerem dla młodszych czytelników...

 
 "Szczęśliwe dziewczyny są najpiękniejsze!"

Dziewczyny, znacie Emi? Ja kojarzę ją jeszcze z młodszych lat. Emi w Szkolniku Superdziewczyny pomaga się zorganizować. Jest on dostosowany do kalendarza szkolnego. Pomoże zaplanować zarówno naukę jak i czas wolny. Pomoże określić najważniejsze cele i przypomni o ważnych wydarzeniach. Urozmaiceniem są ciekawostki, tłumaczenia i ciekawych pojęć, a także krótkie biografie znanych superdziewczyn, takich jak Emma Watson czy J.K. Rowling, które mogą zainspirować do działania. 


"Zawsze bądź oryginalną wersją siebie zamiast kopią kogoś innego." 

Szkolnik superdziewczyny to planer przede wszystkim dla dziewczynek i nastolatek. Jest on specjalnie dostosowany do roku szkolnego. Jest w nim miejsce na naukę i na wakacje, postanowienia noworoczne... Pozwala się super zorganizować. I pomimo że jest on dla młodszych dziewczyn, ja idąc na studia, z pewnością będę z niego korzystać jako dodatek do głównego planera.

Za planer serdecznie dziękuję Wydawnictwu Wilga. 

5 komentarzy: