czwartek, 20 września 2018

Przyciągnij Miłość

Tytuł: Przyciągnij Miłość
Autor: Agnieszka Przybysz
Rok wydania: 2018
Liczba stron:
Wydawnictwo: Nowa Proza

"Wszystko powstaje z myśli, mają one zatem ogromne znaczenie. Myśli tworzą twój świat fizyczny. Myśl jest energią i ma moc tworzenia materii. Z twoich myśli powstaje wszystko, także twój związek miłości z partnerem. A gdy dołączymy do tych myśli nieodłączne paliwo, jakim są EMOCJE, następuje proces materializacji naszych celów i pragnień w związkach."

 Człowiek z natury pragnie i potrzebuje miłości. Już od swoich narodzin, później dorastając i dojrzewając, pragnie by rodzice i najbliżsi obdarzali go miłością. Później dochodzi jeszcze ta miłość romantyczna. I pomimo że każdy zasługuje na miłość, to nie zawsze ją otrzymuje. Dlatego tą miłość trzeba przyciągnąć. A każdy posiada tą moc przyciągania, tylko nie zawsze wie jak z niej korzystać.


"Jak człowiek myśli w swoim sercu, takim jest." 

Agnieszka Przybysz stworzyła przewodnik budowania relacji. Jest on owocem długoletniego doświadczenia autorki w prowadzeniu coachingu budowania relacji. Swoją wiedzę i doświadczenie włożyła właśnie w ten poradnik. W swojej książce pani Agnieszka porusza wiele kwestii oscylujących wokół miłości. Czego chcemy, wartości, pragnienia mężczyzn i kobiet, budowanie własnej wartości, a także o Bratniej Duszy. Wszystko zostaje poparte historiami z życia innych osób i na ich przykładzie autorka wyciąga wnioski i daje rady.


"Wybaczenie, to nie jest coś, co czynimy dla innych ludzi, czynimy to dla siebie, aby się uzdrowić i iść dalej, być wolnym od przeszłości." 

W ostatnim czasie nie potrzebowałam jakoś szczególnie poznawać tajników przyciągania miłości, bo czuję się obdarzana miłością i nie mam złamanego serca, ale miłość jest tak cudowna, jest tak cudownym darem, że zawsze pragnę przyciągnąć jej jak najwięcej. Poza tym spodziewałam się tutaj znaleźć coś więcej niż tylko sposoby na przyciągnięcie miłości. I oczywiście się nie zawiodłam. Jest tutaj poruszonych wiele kwestii dotyczących pracy nad sobą i nad relacjami. Przyciągnij miłość to bardzo wartościowy przewodnik budowania relacji, który przyda się właściwie każdemu, bo zawiera przesłania, które są przydatne nawet dla ludzi, którzy miłość już przyciągnęli. 

Moja ocena:
9/10   

3 komentarze:

  1. Moja relacja opiera się na czytaniu książek obok partnera grającego na konsoli. Działa od trzech lat. Ale jeśli ta pozycja powie mi jak sprawić, żeby partner poszedł cholera wreszcie po pierścionek, to popędzę do księgarni natychmiast :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja naprawdę nie wierzę w takie poradniki. 😊

    OdpowiedzUsuń