wtorek, 19 kwietnia 2022

Alan

Tytuł: Alan
Tytuł oryginału:
All the Possibilities
Autor: Nora Roberts
Cykl: MacGregorowie (3)
Rok wydania: 2022
Liczba stron: 336
Wydawnictwo: HarperCollins

"Przytulona do Alana, czuła szybkie uderzenia jego serca. W ustach miała ten sam obezwładniający smak, jak podczas pierwszego pocałunku. Jak to możliwe, że żyła dotąd bez niego? I jak poradzi sobie z tęsknotą, kiedy już uda jej się przekonać go, że nie powinni się widywać?"

 

Alan MacGregor nie planował małżeństwa, chociaż byłby to kolejny atut jego wizerunku potrzebny w karierze politycznej. Jednak kiedy spotkał Shelby Cambell, zakochał się od pierwszego wejrzenia. Pragnął mieć ją u swego boku i dzielić z nią każdą chwilę. Po krótkiej znajomości i zdobywaniu jej serca, postanowił się oświadczyć. Ale Shelby odmówiła...


 "(...) o zmierzchu można bezkarnie popełnić największe szaleństwo." 

Shelby bardzo szybko zakochała się w Alanie, jednak nie zamierza po raz kolejny tracić osoby, którą kocha. Obawia się, że Alana może spotkać ten sam los, co jej ojca, który był senatorem i został zamordowany przez fanatycznego szaleńca. Wtedy zawalił się cały jej świat i nie chce przez to przechodzić znowu. Już przed laty postanowiła nie wiązać się z politykiem i zamierza dotrzymać tej obietnicy.


"Mogłabym powiedzieć dziesiątkom facetów, że podoba mi się ich mercedes, a oni nawet by się nie zorientowali, że z nich kpię."

To już trzeci tom serii o MacGregorach. Zdążyłam pokochać tą rodzinę i przekonać się, że każda para potrafi mnie zauroczyć. Bardzo polubiłam Shelby, która była indywidualistką i na każdym kroku wymykała się schematom i bunotwała się wobec konwenansów. Alan również zyskał moją sympatię. Był nieustępliwy, czarujący, delikatny i nie poddawał się w dążeniu do obranego celu. No nie dało się ich nie polubić. Polubiłam ich najbardziej z całej rodziny i już nie mogę doczekać się kolejnych historii.

Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu HarperCollins.

 

Moja ocena:
8/10

 

5 komentarzy:

 1. Bardzo lubią książki tej autorki, jednak już dawno po żadną nie ściągałam. To mój czytelniczy wyrzut sumienia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nora Roberts nie jest moją ulubienicą, choć uwielbiam czytać romanse

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdy umie jest tytułem nie spodziewam się wiele :p wolę powieści z jakąś nuta magii ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tej serii, ale wydaje mi się, że słyszałam o autorce ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze nie czytałam książek tej autorki ;)

  OdpowiedzUsuń