poniedziałek, 5 lutego 2018

Alec

Tytuł: Alec
Cykl: Bracia Slater (2)
Autor: L.A. Casey
Rok wydania: 2018
Liczba stron: 568
Wydawnictwo: Kobiece

" - Pingwiny zakochują się tylko raz, a kiedy już to zrobią, zostają ze sobą na całe życie. Nie ma zdrad czy rozwodów dla tych zwierząt. Kiedy samiec pingwina zakochuje się w samicy, przeszukuje całą plażę, na której żyją, aby znaleźć idealny kamyk, by jej go zaprezentować. Da jej tylko najlepszy, ponieważ ona zasługuje na najlepsze i on o tym wie. "

Keela jest uważana za czarną owcę w rodzinie. Jest niedoceniana przez matkę, która od zawsze faworyzuje córkę brata, Micah. Dziewczyny od zawsze ze sobą rywalizują. Teraz znienawidzona kuzynka bierze ślub. Na dodatek z Jasonem, który oszukał Keelę i potwornie ją zranił. Aby mieć spokój, decyduje się uczestniczyć w ślubie, potrzebuje jednak wsparcia. Musi znaleźć faceta, który jest uosobieniem seksu i męskości, by towarzyszył jej na tym przeklętym weselu udając jej chłopka, by w końcu mogła pokazać rodzinie na co ją stać.

  
"Nie ma czegoś takiego jak dobra dziewczyna, kotek. Dobre dziewczyny są po prostu złymi dziewczynami, które nigdy jeszcze nie zostały złapane.

Alec jest kobieciarzem. Uwielbia zadowalać siebie samego i nie dba o innych. Tak jak wszyscy bracia, ma za sobą trudną przeszłość i tak jak każdy radzi sobie z nią na własny sposób. Alec uwielbia seks. Zarówno z kobietami jak i z mężczyznami. Kiedy w progu jego domu stanie ognistowłosa piękność, będzie myślał tylko o jednym. Nie jest to jednak dziewczyna, która pragnie przygody na jedną noc i skutecznie opiera się wdziękowi Aleca. Keela jest dumną dziewczyną jednak potrzebuje pomocy, której jedynie Alec będzie mógł jej udzielić. Chociaż arogancki chłopak zgadza się jej pomóc, podkreśla, że nie robi tego za darmo. To czego oczekuje w zamian, może sprawić, że to ona będzie w centrum uwagi.

  
 "Jeśli nie chcesz sarkastycznej odpowiedzi, to nie zadawaj głupich pytań.

Seria o Braciach Slater już od pierwszego tomu zawojowała moje serce. Pamiętacie jak byłam zachwycona pierwszym tomem? Alec bije Dominica na głowę. Po prostu zakochałam się w tej książce. Gdzie w Dominicu czasami coś mnie irytowało, tutaj nie było niczego takiego. Tutaj wszystko jest dopasowane, a fabuła niezwykle wciągająca. Akcja pędzi niczym błyskawica, nie brak zarówno dramatycznych momentów jak i niezwykle zabawnych scen. W bohaterach wprost się zakochałam. Jeszcze bardziej niż w Dominicu i Bronagh. Keela i Alec są takimi wspaniałymi osobami. Autorka przelała wiele emocji na strony powieści, które aż mi samej się udzielały i przeżywałam wszystko wraz z bohaterami. Już nie mogę się doczekać kolejnych powieści o braciach Slater.

Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu Kobiece.

Moja ocena:
10/10   

4 komentarze:

 1. Przypuszczam, że może kiedyś się skuszę. Swoją drogą, podziwiam Cię, że masz możliwość dodawania kilku recenzji dziennie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam teraz ferie i chcę nadrobić trochę, bo wiem, że jak pójdę do szkoły to już nie będę miała zbyt wiele czasu na recenzje.

   Usuń
 2. Chyba nie jest to książka w moim guście.

  OdpowiedzUsuń
 3. Serii niestety nie zamierzam kontynuować po Dominicu, ale cieszę się, że tobie się spodobała ta książka! :)

  potegaksiazek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń