sobota, 24 lutego 2018

Royce Rolls

Tytuł: Royce Rolls
Autor: Margaret Stohl
Rok wydania: 2o18
Liczba stron: 460
Wydawnictwo: YA!


"Przyszły szwagier Bent stał na jednym końcu sali konferencyjnej, Porsche siedziała na drugim. W powietrzu pojawiło się napięcie, a Bentley, zerknąwszy na siostrę, przekonała się, że jej gołe ramiona pokrywa gęsia skórka."Rodzina Royce'ów jest jedną z najbardziej rozpoznawanych. Występują w jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych Jazda z Royce'ami. Bentley Royce wraz z rodziną- matką Mercedes, siostrą Porsche i bratem Maybachem- są niezwykle bogaci, przez wszystkich obserwowani i rozpoznawalni. Mieszkają w luksusowej willi i teoretycznie nie powinni na nic narzekać, bo właściwie mają wszystko o czym tylko każdy przeciętny człowiek szukający sławy mógłby marzyć. Jednak ich życie wcale nie jest takie kolorowe.

Wydawnictwo YA!

"Mercedes wywróciła oczami, ale Bent wiedziała, że kamień spadł jej z serca." 

Mercedes nigdy nie pozwoliła mówić swoim dzieciom do siebie mama. Zawsze zwracały się do niej po imieniu. Porsche zawsze traktowała Bentley z góry i uważała się za największą gwiazdę. Maybach wpada w coraz większe uzależnienie od hazardu. A sama Bent pragnie spokoju i marzy o studiach. Chce w końcu zapomnieć o tym głupim programie i wieść prawdziwe życie z dala od kamer. Kiedy jednak spada zainteresowanie programem, a rodzina zaczyna skakać sobie do gardeł, dziewczyna poświęca się, by zyskać popularność i uratować serial, a tym samym także rodzinę.

   
"Mogła mu powiedzieć. Cokolwiek chciała. Może nawet wszystko." 

Książka jest niezwykła, a fabuła tak oryginalna. Nigdy nie spotkałam się z czymś podobnym i wciąż jestem pod ogromnym wrażeniem lektury. Największe wrażenie zrobiły na mnie imiona- Bentley, Mercedes, Porsche i Maybach. Początkowo powieść była trochę nudna. Nie mogłam się w nią wczuć, potem jednak nabrała tempa i ciężko mi było się od niej oderwać. Miło spędziłam czas nad Royce Rollssem.

Za książkę dziękuję Wydawnictwu YA!

Moja ocena:
8/10   

3 komentarze:

 1. Być może kiedyś tam tej książce szansę, ale na pewno nie nastąpi to szybko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam ją na półce i niedługo zaczynam czytać :D

  Zabookowany świat Pauli

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety nie dla mnie. :/
  potegaksiazek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń