poniedziałek, 11 czerwca 2018

Lawless

Tytuł: Lawless
Cykl: The King (3)
Autor: T. M. Frazier
Rok wydania: 2018
Liczba stron: 304
Wydawnictwo: Kobiece
"Potarłam palcami chłodny metal. Piorun uderzył w wierzę ciśnień. Wtedy dostałam swoją odpowiedź. Wiedziałam, co muszę zrobić.
Do kogo się udać."Thia, jako dziewczynka była świadkiem napadu z bronią na sklep, który pilnowała. Bear, jeden z uczestników napadu, chcąc, by dziewczynka zachowała milczenie, podarował jej swój pierścień i powiedział, że kiedykolwiek będzie potrzebowała jego pomocy, musi się z nim do niej zwrócić, a on jej nigdy nie odmówi.

  
"Koniec końców nie uleczył mnie. Nie sprawił, że zapomniałam.
Jeszcze bardziej mnie zniszczył."

Minęło kilka lat. Thia stała się już prawie kobietą. Jest zagubiona i desperacko potrzebuje pomocy. Musi uciekać, ukryć się... Jedyną osobą, która może jej w tym pomóc jest Bear. Ale mężczyzna sam jest zagubiony po odejściu i zostawieniu za sobą wszystkiego co nadawało sens jego życiu. Bear nie radzi sobie z życiem i nie potrzebuje nowych komplikacji, którymi jest dziewczyna z przeszłości. Ale właśnie tylko ona może nadać jego życiu nowy sens.


"Nazwanie mnie aspołeczną byłoby niedomówieniem." 

Byłam zachwycona Kingiem i bez wahania sięgnęłam po Lawless opisujące losy Beara. Byłam pewna, że się nie zawiodę i nie zawiodłam się. Dostałam świetną hisyorię, trochę mroczną i niebezpieczną oraz bardzo seksowną. Tak jak w poprzednich tomach, pokochałam bohaterów. Miałam wrażenie, że biła od nich jeszcze większa świeżość. Uwielbiam to, że autorka nigdy nie idzie na łatwiznę i nie ma u niej prostych, łatwych rozwiązań. Dzięki temu jej powieści mają głębię. Już nie mogę doczekać się kontynuacji. 

Za książkę dziękuję Wydawnictwu Kobiece.  

Moja ocena:
10/10  

6 komentarzy:

 1. Książka wydaje się być ciekawa, aczkolwiek to raczej nie mój gatunek. Polecę koleżance może jej się spodoba :D
  Pozdrawiam i dziękuję bardzo za odwiedziny ♥
  wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się nietuzinkowo...zaciekawiłaś mnie!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nie czytałam, ale mam w planach! :)


  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że kiedyś się skuszę, nawet mnie ciekawi! :)
  potegaksiazek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń