wtorek, 7 lipca 2020

Grzeszny Doktor

Tytuł: Grzeszny Doktor
Tytuł oryginału: Dirty Doctor
Autor: Whitney G.
Cykl: Intensywne doznania (2)
Rok wydania: 2020
Liczba stron: 192
Wydawnictwo: Kobiece

"Poza tym dotarło do mnie, że chociaż oboje byliśmy pracoholikami, to jakimś cudem wciąż każdego dnia znajdowaliśmy czas na spotkania. W pokoju socjalnym, przy śniadaniu w bibliotece na dole, po godzinach w świeżo wyremontowanym skrzydle badawczym."

Garret Asthon pracuje jako lekarz w prywatnej klinice. Praca i klinika są dla niego najważniejsze. lubi też kobiety ale nie zamierza się na razie wiązać. Jest ceniony i niezwykle ceniony, a każda kobieta na jego widok czuje, że potrzebuje pilnej wizyty. Po godzinach prowadzi sprośne rozmowy na czacie randkowym z tajemniczą nieznajomą.

  
 "Słyszałem, że sama wykonałaś cytologię.
Chcesz za to jakiś medal?"

Ambitna Natalie zostaje przeniesiona na rezydenturę ze szpitala, który był jej marzeniem, do prywatnej kliniki. W życiu uczuciowym także ma pecha. Każdy facet, z którym się umawia, jest porażką. Zrezygnowana postanawia spotkać się w końcu z przyjacielem z czatu. Kiedy nieoczekiwanie odkrywa, że D-Doctor to jej nowy przełożony, wszystko zaczyna się komplikować...



"Czy mogę dokończyć, czy jednak masz jeszcze coś mądrego do powiedzenia?"

Grzeszny doktor to cieniutka książka z lekką, a zarazem gorącą historią, chociaż trochę pobieżnie opowiedzianą. No bo jak coś szerzej rozwinąć na niecałych 200 stronach. No niewiele się da. A właśnie tego mi zabrakło. Żeby tu była jakaś głębia, wszystkie te problemy lepiej rozwinięte i wyraźniej przedstawione. Tutaj wszystko było pobieżnie pokazane i potraktowane po macoszemu, trochę tak jakby autorka za bardzo się spieszyła, żeby napisać nam o wszystkim więcej. Książka jest ciekawa i przyjemna tylko zbyt krótka i słabo rozwinięta. A szkoda, bo gdyby było tu więcej szczegółów i wątków, mogłaby być o wiele lepsza.

Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu Kobiece.
Moja ocena:
8/10

5 komentarzy:

 1. Książka wydaje się nawet ciekawa, więc może się skuszę ją przeczytać :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. To nie jest książka dla mnie. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam pierwszej części, więc tej na razie też nie przeczytam.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń