czwartek, 17 grudnia 2020

Aiden

Tytuł: Aiden
Autor: Melanie Moreland
Cykl: Prywatne imperium (2)
Rok wydania: 2020
Liczba stron: 320
Wydawnictwo: Editio

 "(...) jesteśmy rodziną. To, czy będziesz mieszkał kilometr czy trzydzieści, niczego nie zmieni. Ja też nie planuję mieszkać tam przez cały czas. Po prostu chcę mieć miejsce, do którego czasami będę mógł jeździć, spokojnie i blisko natury. Pamiętam ten dziwny czas, kiedy rodzice zabierali nas nad jezioro."

Aiden nosi w sobie przeszłość jak drugą skórę. Mnóstwo przemocy, pogardy, brak miłości, to koszmary, które śni po nocach i wracają do niego na jawie. Nie chce kochać i nie czuje się godny miłości. Kiedy w jego życie wkracza Cami, broni się przed uczuciem, jednak czy rzeczywiście można uciec przed miłością?

 


"Musiałem się powstrzymać, żeby nie powiedzieć jej, że wszystko mi się w niej podobało."

Cami jest śmiała, odważna ale i bardzo wrażliwa. Tylko ona potrafiła dostrzec prawdziwego Aidena. Tylko ona pokochała go najczystszą miłością i z tego powodu cierpi, bo nie może go mieć. Aiden co chwilę ją odpycha, a ona nie potrafi tego znieść. Wszystko zmienia chwila, w której okazuje się, że życie Cami jest zagrożone.


 "Wiem, że nie czujesz do mnie tego samego, co ja do ciebie."

Aiden to kontynuacja serii Prywatne imperium i tym razem w centrum są Aiden i Cami. Ta powieść jest o niebo lepsza od poprzedniej. Bohaterów wprost uwielbiam. Są zupełnie różni, tacy żywi, dobrze wykreowani. Zupełnie inaczej niż Bentley i Emmy z poprzedniej części. Fabuła też o wiele bardziej mi się podobała. Jest tutaj stalking, obsesja, demony przeszłości, choroby psychiczne i jeszcze więcej emocji, które tym razem poczułam. Książka bardzo mi się spodobała i nie mogę się doczekać historii Madoxa.

Za egzemplarz serdecznie dziękuję Wydawnictwu Editio.

Moja ocena:
8/104 komentarze:

 1. Nie znam tej serii, ale nie jest w moich klimatach, więc raczej nie sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam początku serii, więc na razie odpuszczam. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że ksiażka okazała się lepsza od poprzedniej. Nie wiem jeszcze czy się skuszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak już wspominałam przy pierwszym tomie, nie planuję czytać tej serii.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń